Новини

У Долині відбувся благочинний концерт “Добро серед нас”

2021 05 15 Переглядів: 460


 
В середу, 12 травня у Долинському міському будинку культури відбувся благочинний концерт на підтримку важкохворого підлітка Вадима Пришлюка. Організаторами заходу виступили учасники Молодіжної ради Долини при міському голові. Підтримати Вадима прийшли його друзі і однокласники, адже хлопець родом із Долини.
 
Ідея проведення благочинного концерту виникла ще минулої осені, але через каратнтинні обмеження його неодноразово доводилося переносити. Саме цей період став безцінним часом для репетицій, вирішення організаційних моментів, обговорення та вибору найкращих концернтних номерів. Наполегливість та старанність учасників Молодіжної ради принесла свої результати. Молодь Долинської ТГ, під час концерту, залучила 19 131,00 грн. для допомоги своєму однолітку. Хлопці та дівчата усі зібрані кошти передали мамі Вадима.
 
 
"Ми просимо у Бога щоб Вадим скоріш одужав та повернувся до звичного для підлітка життя! Чекаємо тебе хлопче у нас в Молодіжній Раді, зіграємо в «Мафію»" - сказав Святослав Курій, один із натхненників благочинного концерту "Добро серед нас".
 
Довідково. БФ "Ти-Ангел" та Молодіжна рада Долини при міському голові задекларували свої партнерські відносини з перших днів знайомства. Нам приємно мати справу з активною, динамічною, креативною та далекоглядною молоддю. БФ "Ти-Ангел" виступив ментором цієї благодійної ініціативи. Віримо у те, що попереду у нас з Молодіжкою ще багато цікавих та необхідниї проєктів. Добру бути ;)