Новини

БФ “Ти-Ангел” зустрівся з регіональними партнерами Кампанії “Відкриваємо двері дітям”

2016 03 31 Переглядів: 867


 
17-18 березня в Одесі відбулась чергова зустріч регіональних партнерів, присвячена плануванню другої фази громадянської Кампанії "Відкриваємо двері дітям" та розвитку партнерської мережі Кампанії в регіонах. 
 
Кампанія "Відкриваємо двері дітям" стартувала в Україні на початку 2013 року. За цей час вдалось сформувати дієву мережу партнерських організацій, яка охоплює всі регіони України та досягти значного прогресу у просуванні деінституціалізації в Україні.
 
Завдяки співпраці з медіа корпорацією "Media Svit IF" у минулому році БФ "Ти-Ангел" вдалося запустити соціальну відеорекламу у маршрутних автобусах Івано-Франківська. Саме завдяки "Media Svit IF" наш відеоролик транслювався на 10 маршрутних автобусах міста з частотою 600 показів на день та привертав увагу іванофранківців до проблем сирітства та шкідливості інтернатної системи виховання.
 
Злагоджена робота партнерів у регіонах посприяла підтримці деінституціалізації з боку Адміністрації Президента та Кабінету міністрів та допомогла завершити аудит системи захисту дітей, дані якого ляжуть в основу національної стратегії реформи. 
 
Інтенсивна інформаційна кампанія та окремі заходи партнерів у регіонах змогли докорінно змінити ставлення суспільства до проблеми зростання дітей в інтернатах та закласти підвалини для підтримки деінституціалізації, сформували готовність громадськості та неурядового сектору дієво долучатися у процес реформування інституцій в регіонах.
 
 
На зустрічі партнери визначили основні напрямки подальшої роботи: робота з місцевої владою, інформування суспільства для зняття опору реформам та розвиток партнерства на підтримку деінституціоналізації в регіонах.