Новини

БФ “Ти-Ангел» взяв участь у «Ярмарці громадських організацій»

2013 10 09 Переглядів: 1549


 
5 жовтня у приміщенні народного дому «Просвіта» м. Івано-Франківська відбувся “Ярмарок громадських організацій”. У цьому заході взяли участь різні об’єднання, які працюють у молодіжних, правозахисних, благодійних та інших сферах. Такий ярмарок відбувається задля підвищення соціальної активності мешканців міста і скоро стане традиційним.
 
 
Разом з 23 організаціями долучилися до заходу і ми – Благодійний фонд «Ти-Ангел». Представляли фонд наші волонтери - Юлія Микитин, Наталія Долішня, а також юрист та проект-менеджер БФ "Ти-Ангел" - Тетяна Уграк.
 
Для нас дуже важливе суспільство і громадська небайдужість. Саме тому представники фонду мали чим похвалитися, адже разом з вами маємо  багато надбань, добрих справ і вдячних людей. На заході були представлені проекти фонду, які вже є успішно реалізованими, а також і ті над якими ми активно працюємо в даний момент.
 
Представники фонду ділилися своїми напрацюваннями, функціями в благодійній організації та успіхами у волонтерському житті. Маємо надію, що наша діяльність зацікавила учасників "Ярмарки громадських організацій” і що невдовзі наші волонтерські ряди поповняться новими обличчями, креативними та неординарними особистостями, які із задоволенням та наполегливістю працюватимуть на користь дітей, що потребують підтримки навколишнього світу.