Новини

БФ «Ти-Ангел» відвідав вихованців “Центру соціально-психологічної реабілітації дітей”

2014 05 14 Переглядів: 1096


 
Кожному з нас приємно отримувати подарунки. Та вдвічі більше задоволення - їх дарувати! В цьому ми мали змогу переконатись самі. Днями волонтери БФ «Ти-Ангел» відвідали вихованців "Центру соціально-психологічної реабілітації дітей". Завітали ми, звісно, не з пустими руками, а з купою дарунків! Для маленьких дітлахів – веселі різнокольорові іграшки, а для дітей по старше – комплекти пухнастих м’яких рушників та барвиста постільна білизна. 
 
Зустріли нас діти не у стінах закладу, а на подвір’ї, біля вогнища, де уже рум’янилась запечена з салом та цибулею картопля. Ми весело перекидали з руки в руку ще таку гарячу та запашну страву та смакували нею разом з усіма мешканцями центру, а потім дружньо вирушили відмивати почорнілі від попелу руки. 
 
 
Не встигли ми відмитись та занести подарунки до кімнати, як малеча одразу із великим зацікавленням накинулась на них! Адже хто-хто, а найменші вихованці центру люблять сюрпризи найбільше! У приміщенні одразу запанував галас, веселий сміх та радісні вигуки малят. Спостерігаючи за ними, ми теж не могли стримати посмішку на обличчі.
 
 
В цей день ми поверталися зі стін центру не з пустими руками, а з наповненим добром серцем та повним шлунком! 
 
БФ «Ти-Ангел» дякує кожному, хто не втомлюється чинити добро ближнім, а особливо Марії Приймак, яка забезпечила дітей рушниками та комплектами постільної білизни. 
 
Озирніться, можливо хтось поруч також чекає на маленький подарунок від Вас!