Новини

БФ «Ти-Ангел» провів семінар для лікарів (Відео)

2016 03 03 Переглядів: 1307


 
Рання діагностика - шанс на одужання. В Івано-Франківську в рамках інформаційно-просвітницької кампанії по ранній діагностиці онкологічних захворювань серед дітей відбувся семінар на тему «Попередимо біду!». Цей семінар є традиційним, БФ «Ти-Ангел» його проводить уже третій рік поспіль.
 
«Дитина захворіла, а замість того аби провести їй комп’ютерну томографію, мама, будучи медиком, возила її по інших містах і робила непотрібні аналізи. А пухлина у нозі прогресувала. Як наслідок – спочатку ампутували ногу, а потім дитина померла», - розповідає онколог з області Юрій Томащук.
 
 
 
До слова, дитяча онкологія в області різко зросла, лише за минулий рік вперше на рак захворіло 3 тисячі 843 дитини.
 
Лікарі наголошують саме на ранній діагностиці захворювань. Тому цей семінар покликаний навчити медиків, особливо педіатрів, якомога швидше виявити хворобу. Своїм досвідом ділилися провідні фахівці онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні - Алла Іваненко, Юрій Томащук, Зоряна Вовк, Людмила Мельничук, Тетяна Шатинська, Оксана Криса та Іванна Процюк. Дякуємо їм за роботу.
 
До того ж дякуємо партнерам проекту - компаніям «Кіндербум» та «Univest PrePress», а також мережі магазинів "Солодощі"
 
Семінар організовано за підтримки програми Міські ґранти від платформи Тепле Місто.