Новини
«Ти-Ангел» отримує листи вдячності від наших підопічних
2020 02 11 Переглядів: 1205

Друзі, ми отримали чудовий лист від вихованиці Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що у с. Мединя Галицького району. Анастасія висловила подяку і свої відчуття після різдвяної поїздки до Вишкова, де відзначала Водохреща.
«Я хотіла скакати від щастя до сьомого неба. Наш готель, кімната, їдальня, басейни, санки і катання на конях. Це було щось неймовірне… я просто хотіла плакати, бо я не хотіла їхати», - написала у листі Анастасія.



Нагадаємо, 17-20 січня діти із соціального закладу провели Різдво разом з волонтерами БФ «Ти-Ангел». Поїздка усіх діток дуже вразила, тож нам приємно отримувати такий feed back. Наш благодійний фонд уже не вперше проводить виїзні святкування Різдва. Вони є дуже важливими і потрібними для дітей. Також «Ти-Ангел» організовує й літні табори, де відпочивають діти із соцзакладів. Ми вже розпочали підготовку до традиційного літнього табору «Янголятко», який пройде у липні. Цьогоріч плануємо оздоровити у Карпатах близько 40 дітей. Ми закликаємо усіх долучатися до організації дитячого табору, адже таким дітям рідко випадає нагода отримати справжній літній відпочинок.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
