Новини

Трішки про Іванка Михайліва

2013 10 09 Переглядів: 1069


 
Іванко Михайлів зараз вдома. Він прийняв 5 блок хіміотерапії, тож кілька днів може відпочити. Суттєвих змін у його організмі не відбулося, показники аналізів не змінилися, печінкові проби високі. Погіршився стан імунної системи. Крім того, його кишечник не працює. 
 
Лікарі рекомендують дитині прийняти ще один блок хімії, а вже тоді робити комп’ютерну томографію у Києві. Якщо не відчують змін на краще – відправлять Іванка лікуватися в Угорщину. 
 
Дитина, будучи вдома, почувається набагато краще. Хлопчик забуває про всі муки і біль від уколів. Мама каже, що він дуже боїться лікарні. Тож рахує дні, аби якомога довше насолодитися безтурботним дитячим життям.