Новини

Трішки новин з відділення

2012 06 16 Переглядів: 1816


 

Клапчук Михайлик сьогодні повернувся в лікарню, він декілька днів був дома! Як каже його бабуся: "Стіни лікують", хлопчик приїхав з хорошим настроєм, вдома він навіть почав краще їсти! Завтра Михайлику починають вводити хіміотерапію, яка триватиме 5 діб, потім ще промивання!

 

 

Москалюк Іван, теж був на канікулах, і завтра також заходить на хіміотерапію, в нього починається третій і останній протокол лікування, який триватиме три місяці.