Новини
Трішки новин з гематології
2011 10 25 Переглядів: 1680

Нещодавно на сайті появилась інформація про нових діток, які поступили у відділення гематології - Сашка та Олю.
Діти починають інтенсивне лікування, яке триватиме багато довгих місяців. Маємо трішки інформації про діток, якою хочемо поділитися з Вами.
Після встановлення діагнозу, Сем'юк Саша - щирий та привітний хлопчих з чарівною усмішкою на обличчі, розпочав лікування, під час якого хлопчик "переніс" стоматит, сильні болі живота, голови та рвоту. Потім Сашу почали зводити часті судоми, після чого хлопчик потрапив до реанімації. Після трьох днів перебування в реанімаційному відділенні його стан покращився, і Сашу знову перевели у відділення гематології для подальшого лікування.
Лікування проходить без ускладнень, у Сашка появився апетит, аналіли стали покращуватися. З Божою допомогою, хлопчик дійшов до закінчення першого протоколу і уже готується до другого.

Пилипчук Ольга, справжня красуня. Хоча дівчинка втратила волосся в результаті хіміотерапії, вона продовжує викликати захоплення у відвідувачів, лікарів та звісно волонтерів Фонду. Щирість та доброта дівчинки потужним потоком виходить з її серця.
Олечка знаходиться уже місяц на лікуванні. Впевнено і з великим оптимізмом бореться з важкою недугою. Лікування начебто проходить добре - інакше і бути неможе!
Зараз у дівчинки появився апетит, аналізи теж непогані, і Оля наближається до закінчення першого протоколу.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
