Новини

Тетянка Готліб готується до школи

2013 08 12 Переглядів: 1191


 
Тетянка зараз перебуває у лікарні. Медики поставили їй неприємний діагноз – гепатит B. Саме тому дівчинка приймає підтримуючу терапію. Але, після того, як вона зуміла побороти лімфобластний лейкоз, знаємо, що вона здолає все. 
 
Дівчинка з нетерпінням чекає вересня. Вона уже піде до школи. Враховуючи те, що до цього часу перебувала на індивідуальному навчанні, їй ще більше хочеться побачити однокласників, вчителів, друзів. Тетянка вже семикласниця. Саме тому активно готується до шкільних буднів і багато читає. Літературу, до речі, полюбляє переважно про тварин, так як їх дуже любить. Вдома вона виховує аж трьох домашніх улюбленців – собачку пекінеса, кішку та папугу. 
 
Крім всіх цих турбот дитина не забувала допомагати рідним по господарству. Взяла на себе багато обов’язків, особливо їй подобається бути на кухні. І хоча літо проводить вдома, Тані вдалося поїхати на екскурсію до Вінниці. Побачила там дуже красивий фонтан, який вразив її і запрошував приїхати ще раз.