Новини
Тарасик Грабчук - останні новини
2011 09 09 Переглядів: 2968

Сьогодні пішла третя доба, як ми капаємо хімію.
Тарасик перші два дні переносив хімію погано (підвищена температура, 38-39С. Вчора ввечері майже постійно 39,5С. сонливість, в'ялість, поганий апетит).
Сьогодні стан стабілізувався, настрій покращився, навіть усміхався кілька разів. Порівнюючи з першим і другим днем, аж приємно на нього дивитися. Температура в другій половині дня впала, зараз 37,0-37,5С.
Та при цьому, на жаль, нейробластома зробила свою погану справу - низький гемоглобін. Док.Шмідт попередив, що завтра імовірно доведеться вливати кров, так звану ер.масу.
Всього перший блок хіміотерапії по протоколу у нас має тривати 10 діб. В Україні максимальна тривалість одного блоку, який ми приймали, була 3 доби.Залишилося протриматися 7 днів і подивитися, як відреагувала на курс лікування пухлина.
Ми справимося.
Цікаво, що німецькі лікарі якось значно спокійніше відносяться до високої температури. Кажуть, нормальна реакція організму і на нейробластому і на хімію.
Дивно. В Києві при таких температурах обов'язково давали жарознижувальне.
Уляна Грабчук
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
