Новини

Тарасик Грабчук - останні новини

2011 09 09 Переглядів: 2968


 

Сьогодні пішла третя доба, як ми капаємо хімію.

 

Тарасик перші два дні переносив хімію погано (підвищена температура, 38-39С. Вчора ввечері майже постійно 39,5С. сонливість, в'ялість, поганий апетит).

 

Сьогодні стан стабілізувався, настрій покращився, навіть усміхався кілька разів. Порівнюючи з першим і другим днем, аж приємно на нього дивитися. Температура в другій половині дня впала, зараз 37,0-37,5С.

 

Та при цьому, на жаль, нейробластома зробила свою погану справу - низький гемоглобін. Док.Шмідт попередив, що завтра імовірно доведеться вливати кров, так звану ер.масу.

 

Всього перший блок хіміотерапії по протоколу у нас має тривати 10 діб. В Україні максимальна тривалість одного блоку, який ми приймали, була 3 доби.Залишилося протриматися 7 днів і подивитися, як відреагувала на курс лікування пухлина.

 

Ми справимося.

 

Цікаво, що німецькі лікарі якось значно спокійніше відносяться до високої температури. Кажуть, нормальна реакція організму і на нейробластому і на хімію.

 

Дивно. В Києві при таких температурах обов'язково давали жарознижувальне.

 

Уляна Грабчук