В неділю нас чекає розставання з нашими друзями-українцями в Нюрнберзі.' />

Новини

Тарасик завершив перший етап лікування

2011 11 13 Переглядів: 9849


 

Закінчився перший етап нашого лікування, що проходив у м.Нюрнберг. Сьогодні прощались з персоналом і пацієнтами в Сnopf'sche Kinderklinik. Мало не дійшло до сліз, бо всі до нас поставились надзвичайно доброзичливо. Тарасик зумів причарувати і лікарів, і медсестер, і інших мамочок відділення :) В неділю нас чекає розставання з нашими друзями-українцями в Нюрнберзі. Ми і чекаємо цієї зустрічі і трохи переживаємо розлуку з нашими Принцесами, а їх доречі в останні тижні значно побільшало, я навіть вже не можу без Тарасикової допомоги всіх перерахувати чи то п’ятеро чи то семеро :)

Тарасик почувається і виглядає як здорова, але "чомусь" лиса, дитина - грається, бігає, робить по-трохи шкоду. Навіть їсть добре, думаю що краще за деяких здорових дітей. Тому ми всі дуже задоволені, в т.ч. лікарі! В нас нарешті визначилась ситуація з клінікою. З понеділка їдемо в університетську клініку м.Тюбінген, що неподалік Штудгарта. На вівторок-середу заплановано операцію по видаленню пухлини з черевної порожнини. Обстеження після другої хімії показали, що пухлина зараз операбельна, тому хірург-професор Фукс рекомендує не відкладати, а оперувати. Це було для нас несподіванкою, така швидка операція, але лікарі в Тюбінгені порадились, що так буде найкраще для Тарасика і ми їм довіряємо, бо маємо про уніклініку Тюбінгена дуже добрі відгуки.


Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, змилуйся над нами, дай Тарасику сил добре перенести операцію. Розум і руки тих, що лікують Тарасика благослови, щоб послужили вони знаряддям Всемогутнього Христа, Спаса нашого!
 

Уляна Грабчук