Новини

Святий Миколай мандрує Прикарпаттям

2011 12 24 Переглядів: 2937


 

В рамках щорічної благодійної акції "Мішок Святого Миколая", що ініціюється Благодійним фондом "Ти-АНГЕЛ" впродовж останніх чотирьох років, відбувся святковий захід для дітей-сиріт, дітей з обмеженими фізичними можливостями. В заході взяло участь 100 дітей.

 

 

Святкова зустріч із Святим Миколаєм відбулася у приміщенні диско-клубу «Європа» в м. Долина. Розпочали захід діти з недільної школи, яка діє при римо-католицькій церкві. Маленькі актори представили гостям свята Різдв’яну виставу, заспівали колядки. Такий успішний початок свята не аби як вплинув на настрій учасників заходу.

 

Опісля свої таланти демонстрував Долинський дитячий християнський театр «Над часом», який ісценізував чудову казку «Снігова королева». Маленькі гості свята активно долучалися до гри акторів, які радо запрошували їх на центр сцени. Завершилась казка роздачею подарунків, які вручав діткам сам Святий Миколай. Саме він був найочікуванішим гостем.

 


Дітям було неймовірно цікаво, і вони були надзвичайно раді, адже їм нікому дарувати подарунки. В цей день вони справді  відчули щиру любов і доброту з боку інших людей, якої їм так не вистачає.


Свято продовжила рок-група Full_tone. Музика талановитих школярів зацікавила дітей, і вони активно підтанцьовували під звук гітар та барабанів.

 


Наостанок хочемо подякувати всім нашим друзям та партнерам, які долучилися до організації та проведення цього заходу, які чотири роки разом з нами дарують посмішки, казку та запалюють вогники в очах дітей, дякуємо християнському театру «Над часом», рок-групі Full_tone, редакції дитячого журналу «Ангелятко», Вікторії Поляруш та її сину Андрію, Людмлі Чечель, Петру Гудзелі, Володимиру Наю, Станіславу Затуловському та всім-всім хто підтримував нас та в будь-який спосіб долучався до реалізації цьогорічного заходу!

 



Дякуємо, що Ви з нами!

 

Юля Микитин, волонтер БФ "ти-АНГЕЛ"