Новини

Свято вдалося…

2012 03 15 Переглядів: 1894


 

Вчора, 14 березня свій 14-й  День Народження святкував  наш Іванко Москалюк. Незважаючи на те, що він був в лікарні, настрій у Івана був бадьорим! З самого ранку волонтери БФ "Ти-АНГЕЛ" завітали у відділення для того, щоб привітати іменинника.

 

 

Подарункам Іван був задоволений. Всі ми разом розпакували їх та випробовували, навіть зіграли одну партію настільного футболу, з рахунком 6:2 на користь Івана. Активну участь у футбольному матчі також брав і  сусід Іванка по палаті - Михайлик Клапчук.

 

Медичний персонал долучився до привітань винуватця свята, який любязно всіх пригощав смачнющим тортом.

 

З Днем Народження тебе, Іван! Швидкого одужання та здійснення всіх твоїх мрій!

 

Олеся Гапишин