Новини

Святий Миколай прийшов до всіх наших підопічних

2016 12 20 Переглядів: 1347


 
Поспілкувалися зі Святим Миколаєм та заспівали з ним пісень – таким видався вечір 19 грудня для дітей, які перебувають у відділенні онкогематології ОДКЛ. Без подарунків тут не обійшлося – дітлахи отримали від Святого солодощі та книжки. Нашим волонтерам у стінах лікарні вдалося зробити теплу домашню атмосферу та викликати щирий дитячий сміх. І цим ми пишаємось!
 
 
 
Ми дуже раді, що цьогоріч наш Миколайко не забув про жодну дитину, якою опікується Благодійний Фонд «Ти-Ангел». Старенький привітав понад 300 дітей. Подарунки до свята також отримали наші друзі з Рогатинської спеціальної школи-інтернат та Долинської спеціалізованої школи інтернат. Ми щиро дякуємо усім, хто допоміг реалізувати дитячі бажання і повірити в диво.