Новини

Сувеніри для найдорожчих

2018 02 14 Переглядів: 1018


 
Дітлахи власними руками виготовляли валентинки. День Cвятого Валентина кожен відзначив по-різному. Хтось демонстрував любов своїм половинкам, а хтось – своїм дорогим батькам. Багато любові сьогодні було і у відділенні онкогематології ОДКЛ. Тут традиційно відбулось заняття арт-терапії і, звісно, воно було тематичним. Дітлахи робили валентинки своїми руками. Вирізали із паперу форму сердець і розмальовували їх фарбами. Крім того, ще й прикрашали листівки квітами, які теж вчилися виготовляти самостійно.
 
 
 
 
Багато яскравих кольорів, фарб, щире спілкування – усе це позитивно впливає на емоційний стан дітей. В такі моменти вони не лише відволікаються від стресів, а ще й набувають нових вмінь. Дякуємо нашим дівчатам-волонтерам, які постійно вигадують для малят щось цікаве і корисне, бо такого роду заняття маленькі пацієнти дуже полюбляють.