Новини

Стан Павлика не покращився

2013 08 12 Переглядів: 1078


 
На деякий час Павлику стало легше. Усі думали, що терапія подіяла. Але, на жаль, у нього знову почалися кровотечі. Загальний стан організму різко погіршився, паморочилося в голові і дуже сильно болів кишечник. Кров погано згорталася. Зі стопи періодично виливалася жовч.
 
Хлопчик знову розпочав курс лікування плазмою з імуноглобулінами. Ліки через крапельницю вводити стало важко, адже в катетері кров тромбується і перекриває шлях проникнення рідини в організм. Незабаром він з мамою поїде до Львова на консультацію, де, таким чином його готуватимуть до операції в Києві. 
 
Павлик інколи гуляє на свіжому повітрі. Хоча довго ходити не може – сильно болять ноги і погано себе почуває. Та ні він, на близькі не втрачають надії і знають, що зовсім скоро він одужає, в нього все буде добре і хлопчик, як раніше, гратиметься зі своїми друзями.