Новини

Стан Павлика Гуменяка дуже погіршився

2014 05 31 Переглядів: 1075


 
Уже більше місяця Павлик перебуває у лікарні. Він приймає терапію проти гепатиту С. Стан хлопчика дуже погіршився. Його постійно нудить, часто супроводжується рвотою. На деякий час йому стає краще, але він не може подолати біль у всьому тілі, запаморочення, відсутність апетиту і загальну слабкість. Разом із рвотою виділяється жовч і навіть з прожилками крові.Зі стопи також виходить з сильним болем жовч. Періодичні кровотечі. Почав коливатися тиск і ритм серця. 
 
Після зробленого МРТ головного мозку змін не виявлено. А після фіброгастроскопії – геморагічна гастродуоденопатія. Павлик почуває себе дуже погано. Він не ходить і не встає. Високу температуру неможливо збити уже довший час. 
 
Проте Павло мужній і тримається, адже розуміє, що без цього лікування хворобу йому не здолати. Ми просимо звернути увагу на цього хлопця і згадувати його у своїх молитвах.
 
 
Нагадаємо, що Павлик почав хворіти у 6-річному віці. Все почалося з сильних болей у животі, запаморочення і сильних проносів. Коли звернулися у лікарню (МДЛ), то поставили діагноз: хронічний гастродуоденіт, дискінезія жовчевивідних шляхів. Після курсу лікування стало трохи краще. Але коли хлопця відпустили додому, болі повернулися.
 
Дитина неодноразово оглядалася конселярно, професорами і доцентами клініки. Прийнято рішення про проведення курсу плазмоферезу із замісною терапією довенними людськими імуноглобулінами.