Новини
Сергійку Петришину зробили операцію
2018 06 22 Переглядів: 1028

Сергій Петришин днями пережив дуже важливий період у своєму житті – йому ввели два імпланти у стегно і гомілку. «Операція пройшла дуже важко. Замість запланованої години, Сергійку робили операцію 9 годин. Після дотику до кістки вона розсипалась у трьох місцях. Він втратив багато крові», - розповідає мама хлопчика Ольга Михайлівна.

Зараз Сергійко вдома. Вони лише вчора повернулися з Харкова. Має високу температуру, дуже виснажений. Але лікарі кажуть, що це нормальний стан. Дитина має 4 місяці проходити реабілітацію – їй вводитимуть спеціальний препарат, щоб зміцнити кістки. У листопаді на Сергійка чекає ще одна операція – на другу ножку. Медики наполягають у строгому режимі приймати всі медикаменти та регулярно проходити обстеження, адже дитячі кісточки занадто крихкі.
Нагадаємо, у Сергія Петришина недосконалий остеогенез. Його кісточки ламаються на кожному кроці. Він не може ходити, стояти чи брати щось у руки. Щоб переломи траплялися рідше, потрібно у ніжки ввести спеціальні імпланти та вводити спеціальний препарат для зміцнення кісткової тканини.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
