Новини
Сергію Петришину ввели імплант у ніжку
2019 06 17 Переглядів: 1614

Сталася подія, на яку всі довго чекали – Сергія Петришина прооперували. Йому ввели у ліву ніжку спеціальний імплант, який допоможе зміцнити кістки.
Операція пройшла успішно, лікарі Харківського інституту ім. Ситенка гарно зробили свою справу. Однак, Сергійко важко відходить від наркозу: довгий час був у реанімації, бо не міг нормально дихати. Хлопчик втратив багато крові і в нього дуже низький гемоглобін. Довелось переливати кров.

Наразі дитині краще, він почав говорити, усміхатись. Це вже другий імплант, який вводили у кістки хлопчика. Гроші збирали по всій країні, тому, друзі, дякуємо вам за небайдужість і великодушність. Це все завдяки вашій допомозі!
Сподіваємось, що життя Сергійка Петришина надалі буде без переломів і сповнене яскравих барв. Нагадаємо, його називають «кришталевим» хлопчиком, так як він має дуже крихкі кістки (недосконалий остеогенез).
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
