Новини

Сенсорна кімната, або Як у Вигоді святкували ювілей

2013 09 03 Переглядів: 3450


Заходиш до кімнати - а там під музику рухаються різнокольорові кола. На стелі - імітовані зірочки, по стінах - світлові відбитки різноманітної форми. Барвисті кулі, світильники, фонтани, і на все це дивиться великий кольоровий смайлик. Усе тут переливається, світиться і звучить. - Приблизно так можна описати нову сенсорну кімнату, яку діти називають чарівною.

 

 

Вигодський навчальний корекційно-реабілітаційний центр першого вересня святкував не просто початок навчального року. Школі уже 50. З нагоди ювілею центр на чолі з директором Оксаною Якимів влаштував грандіозний концерт. Виступали і аматорський колектив педагогічних працівників школи, і вихованці Вигодського дитячого садка, і учасниця шоу «Х-фактор» Галина Скринкович та багато інших. На свято завітало чимало високоповажних гостей, яких ознайомили з методами навчання дітей з вадами зору, практикували в написанні слів шрифтом Брайля, проводили майстер-класи з орієнтування в місцевості для сліпих. Крім того, відбулися цікаві конкурси, де присутні могли трішки відчути себе дітьми.

 

 

Звичайно, на таке свято без подарунків йти не годиться. Знаючи потреби центру, благодійний фонд «Ти-Ангел» взявся облаштовувати для діток сенсорну кімнату. Тобто завданням було створити ідеальну обстановку, в якій дитина не лише зможе розслабитися, а й, викликаючи різноманітні переживання органів чуття, отримати нові уявлення про світ.

 

Вартість цього реабілітаційного обладнання - 25 710,81 тис грн. Так, це немала сума, але чого ж не зробиш задля здоров'я і комфорту малюків! Крім того, ми дуже дякуємо всім, хто допоміг його придбати, особливо постійному партнеру УББ.

 

 

Після перерізання стрічки й урочистого відкриття сенсорної кімнати гості мали нагоду відчути на собі весь той релакс у поєднанні з навчанням, що пропонується школярам. Правду кажучи, звідти навіть йти не хотілося, адже вправи в комплексі з магічним приладдям приємно вразили всіх присутніх.

 

 

А ще БФ «Ти-Ангел» щиро вдячний Марії Юсип та Олі Войцешко з фотоклубу «Промінь», які відгукнулися на наше прохання і зробили чудові світлини.