Новини

Шпакович Діана – хімія дає побічні дії

2013 11 13 Переглядів: 1470


 
Діанка закінчила третій блок високодозової другої лінії хіміотерапії. Терапія тривала 7 днів. Проходила дуже важко. На 6 день прийому у неї з’явився сильний головний біль, через що різко піднявся тиск і почались носові кровотечі. Крім того, впали показники аналізів, лікарі змушені були вливати тромбоконцентрат і кров. 
 
Дякувати Богу, медики зуміли витягти дитину з цього стану, проте хімія в організмі давала побічні дії - почались сильні болі у спині, які спровокували ломоту всього тіла. Дівчинка постійно плакала, погано спала, тому лікарі вводили їй знеболювальні препарати, такі як морфій і промедол. 
 
Це пекло тривало 11 днів. Зараз Діанка почуває себе трохи краще. Вона готується до операції в Києві. Нагадаємо, що перед хірургічним втручанням дівчинці необхідно було пройти кілька додаткових блоків високодозової хімії. Тож зараз сподіваємося на позитивне рішення лікарів.