Новини
Ростик заступає на другий курс лікування - необхідна підтримка
2011 06 11 Переглядів: 3237
Після постановки діагнозу у Шкварка Ростислава почалось інтенсивне лікування хіміотерапією, яке йому далося дуже тяжко! Ростик неміг ходити, майже рухатись, був деже знесилений і виснажений. На окрему хімію в нього появилася алергічна реакція (як потім вияснилось) у вигляді вираженої діареї. На його маленкій, худенькій попці місця живого не було! Також були і стоматити і висока температура, вірусна ТОРЧ -інфекція, яка активувалась, коли під час хіміотерапії знизився імунітет. Але з допомогою Бога і добрих людей, персоналу відділення ми подолали усі ускладнення.
Потрошки лікування почало давати перші результати. Хлопчик веселішав, починав рухатись, вчитись заново ходити! Яке то було щастя, коли дитина пролежавши два місяці майже безпорадно і почала ходити! Хоч кривенько, слабенько, але сам! Хвороба Ростика вплинула на те, що хлопчик зупинився в розвитку, як фізичному так і неврологічному, навіть зубки не росли.
На даний момент Ростик завершив М-протокол (це тоже дуже складний процес - по 5 діб безперервно під капельницею). Під час цього протоколу дитина відмовляється від їжі. Через тиждень хлопчик заступає на другий курс лікування (2-х місячне).
Дякуємо всім хто нас підтримує і молиться за Ростика! Нехай Бог Вас береже!
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
