Новини

Школярі із Долини поїхали на екскурсію до Івано-Франківська

2016 11 06 Переглядів: 1147


 
Ох і цікавий видався день для дітей з Долинської школи-інтернат – для них БФ «Ти-Ангел» організував чудову екскурсію до столиці Прикарпаття.
 
20 школярів відвідали Управління патрульної поліції в Івано-Франківську. Там вони познайомилися з керівним складом поліції, зокрема з головним патрульним у місті Дмитром Міхалцем. Окрім розповідей про основні напрямки роботи та ситуації на вулицях, патрульні організували для дітлахів веселі квести, катання на автомобілях та велосипедах. Ми щиро дякуємо за чудовий настрій, який копи подарували нашим друзям, ми ще раз переконалися, що нова поліція дуже лояльна до людей.
 
 
 
Але це був лише початок екскурсії. Далі діти попрямували на смачний перекус у ресторан швидкого харчування Chicken HUT. Опісля – у музей Небесної сотні. Там згадали хвилюючі події 2013-2014 років, про тих жертв, які віддали своє життя з думкою про краще майбутнє. Великі емоції викликали експонати в музеї, відчувалось, що вони справжні і просякнуті тими подіями і прагненнями.
 
 
 
А далі, як ми й обіцяли напередодні, вихованці школи-інтернату подивилися мультфільм «Микита Кожум’яка», традиційно у театрі кіно «Люм’єр». З хорошим настроєм дітлахи поїхали додому та ще довго згадували цей чудовий день. «Велике спасибі Віталію Сабану та команді БФ «Ти-Ангел» за змістовний відпочинок та незабутні враження від поїздки» – такі подяки тепер читаємо в соціальних мережах, а ми, в свою чергу, висловлюємо подяку ресторану швидкого харчування Chicken HUT, адміністрації кінотеатру «Люм’єр» та музею Небесної Сотні за співпрацю та сподіваємось на подальшу дружбу із патрульної поліцією.