Новини
Руслану Мосорку зробили операцію
2017 08 01 Переглядів: 856

Наш підопічний Руслан Мосорко недавно повернувся з Києва. В Інституті раку йому зробили операцію на лівобічну заочеревинну лімфодисекцію. Хлопець почуває себе добре. Зараз він – в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні. Він уже пройшов 8 блок хіміотерапії. Її важко переніс, адже препарати викликають нудоту. Руслана тошнило настільки, що медики вводили йому протирвотні ліки.
Рівень показників аналізів хлопчини різко впав. Йому вводили тромбоконцентрат і донорську кров. Доводиться колоти колоностимулюючі уколи для підвищення лейкоцитів. Але віримо, що у нього все буде добре. Залишається лише вірити в дитячі сили, молитися за нього і допомагати матеріально.
Нагадаємо, що останні півроку хлопець хворіє. Усе почалося із болю в животі та збільшення калитки. Зробили біопсію пухлини яєчок – вона виявилась злоякісною. У нього – тератобластома лівого яєчка, IV ступеня. Ні батько, а ні мама не мають змоги працювати на роботі, хтось один постійно має бути в лікарні. А вдома ще двоє неповнолітніх дітей, які часто хворіють.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
