Новини
Руслан Мосорко продовжує лікування
2017 03 17 Переглядів: 1142
Руслан Мосорко продовжує лікуватися в ОДКЛ. Недавно він закінчив третій блок хіміотерапії. Переніс її погано – під час прийому хімії його нудило, доводилось вводити протирвотні препарати. Через низькі показники крові капали тромбоконцентрат і колоностимулюючі препарати для підвищення лейкоцитів.
Кілька днів тому Руслан пройшов повторне обстеження комп’ютерної томографії. Результатів поки немає, але ми сподіваємося на краще.
Нагадаємо, що останні півроку хлопець хворіє. Усе почалося із болю в животі та збільшення калитки. Зробили біопсію пухлини яєчок – вона виявилась злоякісною. У нього – тератобластома лівого яєчка, IV ступеня. Ні батько, а ні мама не мають змоги працювати на роботі, хтось один постійно має бути в лікарні. А вдома ще двоє неповнолітніх дітей, які часто хворіють.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
