Новини

Руслан Мосорко продовжує лікування

2017 03 17 Переглядів: 1142


 
Руслан Мосорко продовжує лікуватися в ОДКЛ. Недавно він закінчив третій блок хіміотерапії. Переніс її погано – під час прийому хімії його нудило, доводилось вводити протирвотні препарати. Через низькі показники крові капали тромбоконцентрат і колоностимулюючі препарати для підвищення лейкоцитів.
 
Кілька днів тому Руслан пройшов повторне обстеження комп’ютерної томографії. Результатів поки немає, але ми сподіваємося на краще.
 
Нагадаємо, що останні півроку хлопець хворіє. Усе почалося із болю в животі та збільшення калитки. Зробили біопсію пухлини яєчок – вона виявилась злоякісною. У нього – тератобластома лівого яєчка, IV ступеня. Ні батько, а ні мама не мають змоги працювати на роботі, хтось один постійно має бути в лікарні. А вдома ще двоє неповнолітніх дітей, які часто хворіють.