Новини

Руслан Мосорко готується до комп’ютерної томографії

2017 04 19 Переглядів: 1401


 
Руслан Мосорко успішно пройшов 5 блок хімії. Переніс він її важко. Хіміотерапія в обласній дитячій клінічній лікарні дуже агресивна. Вона ефективно вбиває пухлини, але на дитячий організм дуже погано впливає. Руслана під час прийому основних ліків так нудило, що йому вводили протирвотні препарати. Зараз уже йому стало легше. Хлопець готується до проходження комп’ютерної томографії. Усі ми надіємось, що результати комп'ютерного обстеження нас потішать, а Руслана наближать до повного одужання.
 
Нагадаємо, що останні півроку хлопець хворіє. Усе почалося із болю в животі та збільшення калитки. Зробили біопсію пухлини яєчок – вона виявилась злоякісною. У нього – тератобластома лівого яєчка, IV ступеня. Ні батько, а ні мама не мають змоги працювати на роботі, хтось один постійно має бути в лікарні. А вдома ще двоє неповнолітніх дітей, які часто хворіють.