Новини

Роман Зінкевич повернувся із лікування

2014 02 04 Переглядів: 1445


 
Роман Зінкевич успішно пройшов реабілітацію у Клініці відновного лікування в Трускавці. Раді повідомити, що лікування таки ефективне, відчутні зміни на краще – за допомогою сторонніх він навіть може пройти кілька кроків. Такому результату і він, і ми дуже радіємо.
 
Прокидався хлопець о сьомій ранку, адже через годину починався курс процедур. День у нього був розписаний погодинно, з перервами на харчування. Після третьої дня Роман уже був вільний від масажів та інших процедур і проводив час у кімнаті. Сидів переважно за комп’ютером, спілкуючись з друзями у соціальних мережах. 
 
Прогулятись містом йому так і не вдалося. У зв’язку з по-справжньому зимовою погодою, тато переживав, щоб син не застудився. Хоча опіка батька так і не допомогла – останні три дні Роман таки відхворів на ГРЗ. Але це  дрібниці, і він уже здоровий. 
 
 
Сім’я Зінкевичів дуже вдячна вам за подарований шанс, адже з вашою допомогою у них з’явилася надія на одужання. Наступний курс реабілітації Роман проходитиме у квітні. Саме тому знову змушені просити у вас помочі. Хлопець повинен одужати. 
 
 
Рахунок на оплату лікувальної путівки у квітні