Новини

Ряд емоційних екскурсій для дітей-сиріт

2016 06 30 Переглядів: 1165


 
БФ «Ти-Ангел» вдалося зробити дітям з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації чудову екскурсію в Гошівський монастир. Вони побували на фестивалі карильйонного та дзвонарного мистецтва, де почули надзвичайно красиву музику дзвонів та оркестру. Повертаючись з с. Гошева, вони потрапили у ще одне цікаве місце – Карпатський трамвайчик. Там побачили чудо гірської природи, співали, веселились і з нетерпінням чекали ще одного сюрпризу - вечірнього відпочинку у країні дитинства - ЛОК "Дружба", де вихованці реабілітаційного центру відвідали соляну кімнату, стрибали на батуті, а потім танцювали на табірній дискотеці. Варто зауважити, що повертаючись додому, ніхто не відчував жодної втоми.
 
 
 
 
 
 
 
Команда Фонду дякує своїм друзям та партнерам, які допомагали й сприяли у проведенні екскурсійної поїздки - Ростиславу Андрусіву та Віталію Волошину, ТОВ "Уніплит", зокрема Ліліані Пенгрин, а ще  дирекції ЛОК "Дружба". Саме завдяки цим людям поїздка для дітей стала справді незабутньою.