Новини

Привітання з Великоднем у притулку для дітей

2012 04 12 Переглядів: 2231


 

12 квітня команда БФ "Ти-АНГЕЛ" завітала до Івано-Франківського притулку для дітей. Метою нашого візиту було привітати дітлахів з наступаючим святом Божого Воскресіння, подарувати частинку нашої душі та спілкування. Хоча всі в робочих буднях та в метушні, але знайшлись небайдужі хто виділив кошти та час, щоб трішки поспілкуватись з дітьми. Керівництво закладу охоче нас зустріло і організувало зустріч з дітками, які ніби чекали на нас. Ми розмовляли, ділились жартами та говорили про їх мрії, потім всі розбирали подарунки і грались велики кульками, фотографувались і планували наступну зустріч, щоб зробити якийсь веселий вечір.

 

 

Радісні і привітні, щирі очі слухали і наші історії за що і їм дякуємо, адже така привітність завжди приємна.

 

Окрім солодощів, іграшок, яскравих кульок, кожна дитина отримала незамінний атрибут святкового Великоднього столу - пасху, яку вже в неділю діти освятять у капличці, яка діє при притулку.
 

Особлива подяка спортивному клубу "Тигр", Мишку  Адамчуку з гурту "КораЛЛІ", Андрію Князевичу та Олегу Антошківу, які допомогли організувати дану зустріч хто матеріально, а хто приєднався вже безпосередньо.

 

Теплі слова вдячності адресуємо нашим партнерам із Чехії, представникам "Харіти" - Ондре, Наталці, Анні та їхнім колегам, які турбуються про наших дітей та допомагають вирішувати їхні проблеми. Дякуємо Вам за допомогу в організації Великодніх свят!

 

 

Маємо надію, що дітлахи відчули, що вони не одні в цьому світі, і завжди є люди, які готові просто навіть поспілкуватись.Тож хай Великодні свята принесуть їм радість та любов у серця!