Новини

Дітям Івано-Франківського притулку передано взуття та одяг

2011 05 17 Переглядів: 3359


 

Відбулася чергова зустріч волонтерів БФ "Ти-АНГЕЛ"  з вихованцями Івано-Франківського притулку для дітей. Такої зустрічі ми не сподівалися. Діти коли нас тільки побачили - кинулися гуртом обнімати, цілувати. Це відчуття не передати, коли стоїш в колі діток, про існування яких раніше не знала, і почуваєш себе рідною, потрібною.

Ми прийшли вже не як гості, а як друзі. Усі гуртом розпаковували коробки, в яких був одяг та взуття. Діти приміряли, або відразу передавали іншим те, що їм підходить, кожен  відібрав собі по кілька потрібних речей. Дуже приємно було  бачити їх щасливі обличчя, звичайно не від того, що вони отримали щось для себе, а від того, що вони є комусь небайдужі...

 

 

Ці дітки перебувають в притулку не більше ніж 3 місяці, якщо служби соціального захисту за цей термін їх  не призначать назад в сімю, чи опікунам, дітей передають в інший притулок. Багатьох ми знаємо від першої зустрічі, Марічка, значно подорослішала, і тепер задумується, що з нею буде, батько в тюрмі, мама працює на будові, в неї на щічці відбиток чийогось укусу - вона спокійно відповіла, що це так гралася найменша дівчинка... Ростик - світлий хлопчик - просто ангелочок, але чомусь постійно хотів штовхнути когось чи налякати... Сергійко - наймолодший хлопчик в цей день, не зважаючи на те, що його коли бігали штовхали, залазив в коробку, а потім вистрибував звідти і сміявся. Було цікаво спостерігати, колі Віталіка (волонтер) обступили маленькі дівчатка, і він їх розпитував, яка їм подобається музика, чим вони люблять займатися. Найбільше вразила дівчинка Леся, 8 рочків, ми її просили бути лагіднішою, добрішою, дуже хороша дитина, з красивими добримии оченятами. Леся нас проводжала аж до дверей, через два дні її з притулку заберуть...

 

Галина Батюк