Новини

Починаємо навчання з гарним настроєм

2012 09 05 Переглядів: 8322


 

В перший день нового шкільного року активісти Благодійного фонду "ТИ-АНГЕЛ" відвідали вихованців дитячого будинку "Теплий дім", що в місті Долина Івано-Франківської області. Діти з нетерпінням очікували гостей, адже знали, що їх їдуть вітати старі добрі друзі - волонтери Фонду. Приїхавши на місце ми застали школярів у затишній актовій залі. Тут у них проходила тематична година присв'ячена пам'яті українському політичному діячу - В"ячеславу Чорноволу.


Опісля перегляду фільму про життя та діяльність видатного українця, педагогом-організатором було підведено підсумки тематичної години та передано слово нам. Ми привітали діток з початком нового навчального року, побажали успіхів та натхнення у навчанні. Не обійшлось і без подарунків. Першим презентом для учнів виступив музичний подарунок у виконанні талановитої дівчини Ірини Костюк, яка своїм співом підняла настрій усім присутнім. Кожен школярик отримав набори з канцелярським приладдям, яке неодмінно пригодиться у навчанні.

 


Насамкінець залишається подякувати людям, які долучилися до привітань та допомогли у формуванні подарунків - Миколі Іваськів, Півторак Марії, Марині Таран, Вікторії Поляруш, Олені Кокоріній, Каті Неживій.

Дякуємо друзі за підтримку!