Новини

Після відпочинку Діанка повернулася до лікарні

2016 08 28 Переглядів: 1112


Діаночка Шпакович відпочила від лікарняних стін та неприємних процедур – після кількох днів перебування вдома настрій у дитини значно покращився. Проте, як тільки вона повернулася назад до лікарні, усі засумували – ПЕТ-сканування показало, що досі є нерівномірне накопичення контрасту. А це означає, що знову Діаночка може приймати болючі хіміопроцедури, а її мама шукатиме, де взяти гроші. 
 
Поки невідомо, які саме препарати і яка сума буде потрібна, лікарі зараз радяться і найближчим часом нас повідомлять. Та ми просимо залишатися з нашою Діаночкою і допомогти їй пройти цей нелегкий шлях.
 
Нагадаємо, що у Діани медики виявили пухлину на печінці. Дівчинка з 2013 року веде непросту боротьбу із хворобою. Батька у сім'ї немає, крім Діани є ще син. Мама не працює і утримує дітей на пенсію по втраті годувальника, місячний дохід складає 1300 грн.