Новини
Після відпочинку Діанка повернулася до лікарні
2016 08 28 Переглядів: 1112

Діаночка Шпакович відпочила від лікарняних стін та неприємних процедур – після кількох днів перебування вдома настрій у дитини значно покращився. Проте, як тільки вона повернулася назад до лікарні, усі засумували – ПЕТ-сканування показало, що досі є нерівномірне накопичення контрасту. А це означає, що знову Діаночка може приймати болючі хіміопроцедури, а її мама шукатиме, де взяти гроші.
Поки невідомо, які саме препарати і яка сума буде потрібна, лікарі зараз радяться і найближчим часом нас повідомлять. Та ми просимо залишатися з нашою Діаночкою і допомогти їй пройти цей нелегкий шлях.
Нагадаємо, що у Діани медики виявили пухлину на печінці. Дівчинка з 2013 року веде непросту боротьбу із хворобою. Батька у сім'ї немає, крім Діани є ще син. Мама не працює і утримує дітей на пенсію по втраті годувальника, місячний дохід складає 1300 грн.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
