Новини

Підготовка до дня весни

2012 03 03 Переглядів: 2007


 

Нарешті прийшла весна, яку з нетерпінням чекали дітки. Але на жаль, не всі вони можуть вдихнути ковток весняного повітря. Є такі, яким зовсім не можна виходити на вулицю. Але всеодно вони радіють кожному прожитому дню.
 

На чергове заняття з арт-терапії зібралося п'ятеро дітей, які охоче виконували всі поставлені перед ними завдання. Ми із задоволенням робили листівки до свята весни - 8 -го березня. Хтось робив подарунок своїм любим матусям, а хтось і лікарям і медсестричкам. На жаль не всі діти змогли прийти на годину творчості, дехто знаходився у важкому стані, серед них і Михайлик Клапчук.
 

Дещо покращився настрій Івана Москалюка, на його обличчі вже сьогодні бачила довгоочікувану посмішку :). Всі листівки зроблені нашими дітьми були чудовими.
 

Прощаючись, ми домовилися з дітьми про те, що будемо робити наступного разу, але наша домовленість залишається в таємниці, яку ми обов'язково розкриємо вам наступного тижня ;).

 




Команда БФ "Ти-Ангел" дякує своєму постійному помічникові - VAB Банку, працівники якого активно долучається до проведення творчих занять у відділенні, допомагають з витратними матеріалами та беруть активну участь в усіх заходах ініційованих Фондом. Дякуємо Вам друзі, що допомагаєте нам допомагати дітям!

 

Леся Гапишин