Новини

Перші новини про Артема Грицюка

2016 07 04 Переглядів: 967


 
Артем Грицюк продовжує лікування в ОДКЛ. Він зараз проходить променетерапію, після чого буде хімія. Стан Артемчика покращується. У цьому завдячуємо всім: і лікарям, і бабусі з дідусем, та вам, друзі. Хлопчика на декілька днів відпустили із стаціонару, щоб відновив сили вдома. Нагадуємо, що для продовження лікування необхідна велика сума грошей, а ресурсів у стареньких уже давно немає. Вже найближчим часом дитині треба купити хіміопрепарати. 
 
Хлопчина багато пережив у своєму маленькому житті, тай навіть зараз його полонила хвороба, яка досі не зустрічалася серед наших підопічних, тому давайте дружньо витягнемо його з біди.