Новини
Павлику Гуменяку стало ще гірше
2014 02 25 Переглядів: 4533

Стан Павлика Гуменяка зовсім погіршав. Коли він був удома, почалася внутрішня кровотеча, яку супроводжував настільки сильний біль, що хлопчик просто втрачав свідомість. Він зараз перебуває у лікарні. Йому дуже погано - болять руки і ноги, паморочиться в голові. Він відмовляється від їжі, адже його постійно тошнить та ще й має високу температуру.
Після обстеження кишківника, яке, до речі, він також важко переніс, виявили кров'яні плями. А це провокує кровотечі. Лікарі Павлику вводять вітаміни, збивають температуру і полегшують біль. Надіємося, що найближчим часом йому полегшає і він продовжить основне лікування.
Нагадаємо, що Павлик почав хворіти у 6-річному віці. Все почалося з сильних болей у животі, запаморочення і сильних проносів. Коли звернулися у лікарню (МДЛ), то поставили діагноз: хронічний гастродуоденіт, дискінезія жовчевивідних шляхів. Після курсу лікування стало трохи краще. Але коли хлопця відпустили додому, болі повернулися.
Дитина неодноразово оглядалася конселярно, професорами і доцентами клініки. Прийнято рішення про проведення курсу плазмоферезу із замісною терапією довенними людськими імуноглобулінами.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
