Новини

Павлику Гуменяку стало ще гірше

2014 02 25 Переглядів: 4533


 
Стан Павлика Гуменяка зовсім погіршав. Коли він був удома, почалася внутрішня кровотеча, яку супроводжував настільки сильний біль, що хлопчик просто втрачав свідомість. Він зараз перебуває у лікарні. Йому дуже погано - болять руки і ноги, паморочиться в голові. Він відмовляється від їжі, адже його постійно тошнить та ще й має високу температуру. 
 
Після обстеження кишківника, яке, до речі, він також важко переніс, виявили кров'яні плями. А це провокує кровотечі. Лікарі Павлику вводять вітаміни, збивають температуру і полегшують біль. Надіємося, що найближчим часом йому полегшає і він продовжить основне лікування.
 
Нагадаємо, що Павлик почав хворіти у 6-річному віці. Все почалося з сильних болей у животі, запаморочення і сильних проносів. Коли звернулися у лікарню (МДЛ), то поставили діагноз: хронічний гастродуоденіт, дискінезія жовчевивідних шляхів. Після курсу лікування стало трохи краще. Але коли хлопця відпустили додому, болі повернулися.
 
Дитина неодноразово оглядалася конселярно, професорами і доцентами клініки. Прийнято рішення про проведення курсу плазмоферезу із замісною терапією довенними людськими імуноглобулінами.