Новини
Павлика Гуменяка відпустили додому
2017 03 30 Переглядів: 834

Після лікування в ОДКЛ Павлик повернувся додому. Мама з ним планувала поїхати до Львова на консультацію, але хлопець дуже погано себе почував, тому поїздку довелося відкласти. В Павлика знову різко падає тиск, кровоточить зі стопи. Йому знову почали робити масажі, бо болить спина і ноги. Дитина погано їсть – його болить шлунок. Турбують болі у кишківнику, з якими не справляються навіть сильні медпрепарати.
Павлик почав краще читати і писати – йому допомагають вчителі. Проте хлопцеві все ще важко запам’ятовувати, але він старається. Він з мамою часто гуляє – розминає ноги. Мама хлопчика не перестає дякувати вам за те, що так довго підтримуєте Павла. Разом ми пережили багато і зможемо його вилікувати.
Нагадаємо, що Павло Гуменяк уже понад 4 роки перебуває під опікою БФ «Ти-Ангел». За цей час він багато пережив – і операції, і гепатит, і навіть інсульт. Після останнього він повністю втратив зір, йому відмовило тіло, хлопець заново вчився ходити і говорити. Але з вашою підтримкою і молитвами його справи пішли на краще.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
