Новини

Павлик Гуменяк пройшов лікування в Києві

2017 07 16 Переглядів: 915


 
Буквально кілька днів тому Павло Гуменяк повернувся із київської клініки. Насправді, він з мамою поїхав лише на консультацію, а його залишили в лікарні. Там він здавав аналізи, консультувався з хірургами, а медики детально вивчали Павликовий стан. Так ось, оперувати дитину поки що неможливо, адже приступи у нього часті і треба чекати, може з перехідним віком переросте. Також порекомендували нові препарати від гепатиту С, - в таблетках, - вони менше викликають побічні дії.
 
Однак, Павлику ще треба поздавати безліч аналізів і зробити еластографію печінки. Поволі потрібно припиняти прийом гормонів. Звідси уже лікарі зроблять висновок: якою протяжністю має бути терапія – 3 або 6 місяців. До речі, хлопчик став краще себе почувати, хоча ноги все ще болять, він їх постійно розробляє і багато ходить. Тож дякуємо, що підтримуєте нашого Павла, бо він вже на шляху до здоров’я.
 
 
Нагадаємо, що Павло Гуменяк уже понад 4 роки перебуває під опікою БФ «Ти-Ангел». За цей час він багато пережив – і операції, і гепатит, і навіть інсульт. Після останнього він повністю втратив зір, йому відмовило тіло, хлопець заново вчився ходити і говорити. Але з вашою підтримкою і молитвами його справи пішли на краще.