Новини
Павлик Гуменяк пройшов лікування в Києві
2017 07 16 Переглядів: 915
Буквально кілька днів тому Павло Гуменяк повернувся із київської клініки. Насправді, він з мамою поїхав лише на консультацію, а його залишили в лікарні. Там він здавав аналізи, консультувався з хірургами, а медики детально вивчали Павликовий стан. Так ось, оперувати дитину поки що неможливо, адже приступи у нього часті і треба чекати, може з перехідним віком переросте. Також порекомендували нові препарати від гепатиту С, - в таблетках, - вони менше викликають побічні дії.
Однак, Павлику ще треба поздавати безліч аналізів і зробити еластографію печінки. Поволі потрібно припиняти прийом гормонів. Звідси уже лікарі зроблять висновок: якою протяжністю має бути терапія – 3 або 6 місяців. До речі, хлопчик став краще себе почувати, хоча ноги все ще болять, він їх постійно розробляє і багато ходить. Тож дякуємо, що підтримуєте нашого Павла, бо він вже на шляху до здоров’я.
Нагадаємо, що Павло Гуменяк уже понад 4 роки перебуває під опікою БФ «Ти-Ангел». За цей час він багато пережив – і операції, і гепатит, і навіть інсульт. Після останнього він повністю втратив зір, йому відмовило тіло, хлопець заново вчився ходити і говорити. Але з вашою підтримкою і молитвами його справи пішли на краще.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
