Новини
Павлик Гуменяк проходить аналізи в ОДКЛ
2017 02 27 Переглядів: 1089
Павло Гуменяк зараз у лікарні – він здає необхідні аналізи і проходить обстеження для визначення подальшої схеми лікування. Недавно у хлопчика стався сильний приступ болю у кишківнику, після чого різко впав тиск і тримався 50\40 кілька днів. Павло нічого не міг їсти, взагалі не вставав з ліжка, так було йому погано. Зараз хлопчику трошки полегшало. Але різкий біль у колінах і руках не дає спокою. Та хлопцеві слід знову йди на медичні огляди. Дитині мають зробити КТ черевної порожнини з контрастом. А потім – курс введення ліків через крапельниці.
Нагадаємо, що Павло Гуменяк уже понад 4 роки перебуває під опікою БФ «Ти-Ангел». За цей час він багато пережив – і операції, і гепатит, і навіть інсульт. Після останнього він повністю втратив зір, йому відмовило тіло, хлопець заново вчився ходити і говорити. Але з вашою підтримкою і молитвами його справи пішли на краще.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
