Новини
Павлик Гуменяк консультуватиметься в іншій клініці
2017 06 20 Переглядів: 870
Павлику трошки стало легше, порівняно з тим, у якому стані він був. В нього стабілізувався тиск, не опускається до дуже низького. Але кров знову погано згортається і через це у дитини на ногах почали утворюватися невеличкі рани. Зі стопи ішла жовч, через що у дитини була сильна інтоксикація: довелось вводити крапельниці, бо він навіть їсти не міг.
Зараз хлопчині полегшало, він поволі їсть, що найголовніше – їжа засвоюється. Мама з сином збираються до Києва на консультацію, але вже до іншої клініки. Можливо, там їм щось порадять і знайдуть вихід із цієї страшної ситуації. Павлик вже поволі сам ходить, любить гуляти по подвір’ї і став краще писати й читати. Сподіваємось, що цей візит до клініки стане більш успішним, тож молимося за дитину і просимо в Господа підтримки.
Нагадаємо, що Павло Гуменяк уже понад 4 роки перебуває під опікою БФ «Ти-Ангел». За цей час він багато пережив – і операції, і гепатит, і навіть інсульт. Після останнього він повністю втратив зір, йому відмовило тіло, хлопець заново вчився ходити і говорити. Але з вашою підтримкою і молитвами його справи пішли на краще.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
