Новини
Павло Гуменяк розпочав лікування гепатиту С
2014 05 07 Переглядів: 1139

Павло Гуменяк перейшов на новий етап лікування. На жаль, не такий легкий. Хлопчик почав приймати противірусну терапію від гепатиту С. Результат лікування поки що невідомий, але є невтішні побічні ефекти.
Перший укол зробили в інфекційній лікарні. Після введення пегінтерферону і рибаваріну дитині стало дуже погано. Його почало трусити, неможливо було збити температуру. Після чого почався сильний біль і кровотечі зі стопи. Павлик відмовлявся від їжі. А після введення другого уколу його супруводжувала сильна нудота, рвота, болі до втрати свідомості і загальна інтоксикація.
Павлик досі почуває себе погано, не хоче їсти і не встає з ліжка. Але лікування потрібно продовжувати, тож просимо Бога, щоб йому стало легше.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
