Новини

Павло Гуменяк розпочав лікування гепатиту С

2014 05 07 Переглядів: 1139


 
Павло Гуменяк перейшов на новий етап лікування. На жаль, не такий легкий. Хлопчик почав приймати противірусну терапію від гепатиту С. Результат лікування поки що невідомий, але є невтішні побічні ефекти. 
 
Перший укол зробили в інфекційній лікарні. Після введення пегінтерферону і рибаваріну дитині стало дуже погано. Його почало трусити, неможливо було збити температуру. Після чого почався сильний біль і кровотечі зі стопи. Павлик відмовлявся від їжі. А після введення другого уколу його супруводжувала сильна нудота, рвота, болі до втрати свідомості і загальна інтоксикація. 
 
Павлик досі почуває себе погано, не хоче їсти і не встає з ліжка. Але лікування потрібно продовжувати, тож просимо Бога, щоб йому стало легше.