Новини
Олексій уже в Києві
2013 05 23 Переглядів: 6776
Друзі, завдяки вашій підтримці наш підопічний Олексій Долішній поїхав на лікування до Києва. Вже четвертий день він перебуває у Київському інституті епідеміології та інфекційних хвороб. А вже вчора лікарі, провівши консиліум, почали серйозно займатися лікуванням хлопця.
Висока температура, яка турбувала Олексія ще з понеділка, не дозволяла швидше розпочати лікування. Пам’ятаємо, що погіршення стану здоров'я може мати негативні наслідки для хлопчика. Та, на щастя, все минулося, професіонали борються за його стан і дають надію на одужання.
Сьогодні ми оплатили медичні препарати, які необхідні хлопцеві - "пегасис" та "копегус". Уже завтра їх буде введено Олексію. Але тут потрібно діяти дуже обережно, бо невідомо, як відреагує його вразливий організм на пігініровані інтерферони, саме тому медики повинні кілька днів уважно стежити за будь-якими змінами в організмі.
Та лікарі запевняють, що все буде добре, якщо хлопець пройде інтенсивний курс лікування, що триватиме 12 місяців. Воно є дуже дорогим – 9 981,00 грн. за один курс терапії. Ми дуже просимо вашої підтримки, адже все впирається в кошти і їх відсутність робить нелегкий шлях Олексія до одужання майже неможливим.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
