Новини

Олексій уже в Києві

2013 05 23 Переглядів: 6776


 
 
Друзі, завдяки вашій підтримці наш підопічний Олексій Долішній поїхав на лікування до Києва. Вже четвертий день він перебуває у Київському інституті епідеміології та інфекційних хвороб. А вже вчора лікарі, провівши консиліум, почали серйозно займатися лікуванням хлопця. 
 
Висока температура, яка турбувала Олексія ще з понеділка, не дозволяла швидше розпочати лікування. Пам’ятаємо, що погіршення стану здоров'я може мати негативні наслідки для хлопчика. Та, на щастя, все минулося, професіонали борються за його стан і дають надію на одужання. 
 
Сьогодні ми оплатили медичні препарати, які необхідні хлопцеві - "пегасис" та "копегус". Уже завтра їх буде введено Олексію. Але тут потрібно діяти дуже обережно, бо невідомо, як відреагує його вразливий організм на пігініровані інтерферони, саме тому медики повинні кілька днів уважно стежити за будь-якими змінами в організмі. 
 
Та лікарі запевняють, що все буде добре, якщо хлопець пройде інтенсивний курс лікування, що триватиме 12 місяців. Воно є дуже дорогим – 9 981,00 грн. за один курс терапії. Ми дуже просимо вашої підтримки, адже все впирається в кошти і їх відсутність робить нелегкий шлях Олексія до одужання майже неможливим.