Новини

Олексій поєднує лікування з активним життям

2013 10 16 Переглядів: 1093


 
Олексій Долішній, перебуваючи на лікуванні, не забуває про звичне життя. І хоча хлопець навчається на індивідуальній формі, інколи відвідує школу. Однокласники радо зустрічають його у стінах «альма матер». Намагається активно проводити час. Нещодавно він ходив на день здоров'я зі шкільними товаришами. Там було дуже весело. Також він їздив у гори на відпочинок. Але це все йому дається з великими труднощами, тому що організм виснажений від ліків. 
 
Щотижневі уколи пегінтрону, щоденний прийом медикаментів для підтримки стану організму – все це неабияк ускладнює його життя. Проте, щоб перемогти гепатит, повинен прикласти чималих зусиль. Олексій не покидає надії вступу до університету. У нього є шанс одужати – і все це завдяки вам. Днями чекаємо результатів аналізів. Сподіваємося на краще.