Новини

Олексій майже закінчив основне лікування

2014 03 24 Переглядів: 1047


 
Рахуємо дні до закінченні лікування. Олексію Долішньому залишилося приймати "пегасис" та "копегус" всього 1.5 місяці. Організм дещо звик до цих ліків і відчуття після введення не такі болючі. А це – тішить.
 
Хоча в цілому лікування ще не скоро закінчиться. У хлопця не зник гепатит В, тож ще рік йому потрібно приймати «віреад», який повинен допомогти. Лікування буде вже не таким складним і Олексій впевнений, що здолає гепатит миттєво. 
 
Родина Долішніх дуже дякує всім вам за допомогу і за те, що не залишили хлопця у біді. Вони молитимуться за ваше здоров'я, адже ви розділяли їхнє горе.