Новини
Олексій Долішній – новини з Києва
2013 06 11 Переглядів: 1300

Уже три тижні Олексій перебуває на лікуванні в Києві. Лікарі відповідально і дуже бережно відносяться до хлопця, щоб не зашкодити його стану здоров'я. В Олексія була висока температура, тому перший тиждень його готували до прийому інтерферону та інших ліків (при температурі приймати інтерферон не допускається).
Коли все-таки вдалося збити температуру, дитині ввели ліки, та через 5 годин показники термометра знову піднялися і з’явилась ломота в тілі. Наступні дні шкала піднімалась до 40°С, а тіло вкрила висипка. Та в подальшому стан хлопчика нормалізувався – такі зміни в організмі після прийому цих препаратів є закономірними.
При другому введенні медикаментів температура та схожі явища спостерігались протягом доби, а далі йому полегшало – це означає, що його організм нормально сприймає ліки.
Крім стаціонарного лікування Олексій мав можливість розважитись від лікарняних буднів – гуляв вулицями Києва, побував на Хрещатику, відвідав визначні місця столиці, а також спілкувався з киянами. У перерві між процедурами хлопець читає книги, слухає музику, дивиться телевізор. Та найбільше він мріє вилікуватися і скоріш повернутися додому.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
