Новини

Олексій Долішній – лікування дає результат

2013 06 26 Переглядів: 1243


 
 
Радіємо за Олексія. Його лікування триває, та процес відбувається нормально. Черговий прийом ліків пройшов зі звичними симптомами. На руках спостерігається незначна висипка, температура вже не така висока. Серйозних ускладнень немає. Апетит у хлопця відмінний, почувається він, дякувати Богу, також добре. Лікування виглядає обнадійливо. 
 
Олексій уже вдома. З Києва його відпустили лікуватися за місцем проживання, адже реакція організму на препарат задовільна, а вдома, як відомо, і стіни помагають. Хлопець насолоджується літом, ходить з батьком або з товаришами на спортмайданчик, тренується переважно на перекладині чи брусах. Няньчить дворічну сестру Дарину, яка нікого не признає, крім нього. На вихідні їздить у село до діда з бабою. Дуже хоче ходити в ліс, та, на жаль, йому не можна довго бувати на сонці. Тому він з нетерпінням чекає на осінь мисливського сезону, щоб з дідом ходити на полювання.
 
В Інтернеті спілкується з друзями в соціальних мережах, любить грати в комп’ютерні ігри, особливо «League of Legends». Читає переважно книги з біології та про медицину.
 
В кінці тижня заплановано повторне здавання аналізів у Києві. У п’ятницю починають наступний курс лікування.