Новини

Олексій Долішній – результати аналізів не потішили

2014 02 12 Переглядів: 1276


 
Олексій, незважаючи на важке і тривале лікування намагається про нього думати якомога менше. Весь січень він провів з родиною та друзями. Вчився кататись на ковзанах, відвідав з однокласниками професійну льодову арену. А ще він разом з ними встановлював співочий рекорд – хлопці співали колядки з 5 тисячами долинян. Також Олексій багато часу проводить і у віртуальному часі – спілкується у соцмережах. 
 
 

 

 
До речі, ми вже знаємо результати чергової здачі аналізів. Вони поки невтішні, істотних змін на краще не відбулося. Але, дякувати Богу, не погіршились. Тож це дуже добре і Олексій скоро одужає. 
 
Попереду ще три місяці лікування "копегусом" та "пегасисом". Завдяки Вашій підтримці ліки вже куплені і в скорому часі будуть використані за своїм призначенням.
 
Нагадаємо, що Олексій Долішній хворіє на генетичну хворобу Брутона та гепатити В+С. У травні 2013 р. БФ "Ти-Ангел" взяв Олексія під опіку та впродовж року оплачував лікування дорогими медичними препаратми - "копегусом" та "пегасисом". Загальна вартість лікування склала - 119 900 тис. грн.