Новини

Олексій Долішній - позаду 8 місяців лікування

2014 01 14 Переглядів: 1337


 
Уже минуло 8 місяців з того часу, як Олексій Долішній розпочав лікування від гепатиту. Воно проходить тяжко, але з великою надією на позитивний результат. Варто відзначити, що успіхи таки є. Хлопець значно краще себе почуває. Терапія допомагає, але ще більше радує те, що до закінчення лікування залишилось всього кілька місяців. Отож, морально Олексій почуває себе добре. 
 
Новий 2014 рік хлопець зустрів навіть не в колі сім'ї, а з друзями. Він з ними, до речі, постійно проводить час. Батьки радіють, що в Олексія є такі друзі, адже це значна психологічна підтримка, особливо під час довготривалого лікування.