Новини

Оксана Климович знову у лікарні

2013 11 30 Переглядів: 1175


 
Климович Оксана вже другий тиждень перебуває в онкогематології. Тут вона знову проходить опромінення. Після обстеження у Києві медики продовжили курс лікування. В Івано-Франківську дівчинці робили опромінення без лінійного прискорення, а цього, як зазначили, недостатньо. 
 
Оксанка вже пройшла 28 процедур, а треба – 58. Другу частину вона переносить набагато важче. В перші дні прийому її дуже болів шлунок. Організм не сприймав їжу, були постійні рвоти. Лікар навіть призначив крапельниці. 
 
Дівчина перебуватиме у лікарні ще два тижні.