Новини
Новини з гематології
2011 07 02 Переглядів: 2101
Минулого тижня, нашій команді випала нагода відвідали гематологічне відділення Обласної дитячої лікарні для того, щоб поспілкуватись з дітками і їхніми батьками.
При вході ми відразу зустріли маму Деляра Владислава, яка розповіла, шо Владік на разі проходить третій протокол, і йому ще залишився один блок хіміотерапії. Його стан задовільний, але жаліється на головний біль. Минулого тижня не їздили додому, так як аналізи погіршились.
Тетянка Готліб почуває себе стабільно, має гарний апетит і позитивний настрій, хоча минулого тижня піднялась сильна температура і з’явився стоматит із-за цих причин блок відклали на тиждень і почнеться він тільки завтра.
На жаль поспілкуватись з мамою Олександри Федорів не випало можливості, так як в той час Сашенька спала і ми вирішили їх не турбувати.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
